שלחו לנו דוא"ל 04-9969010
ייצוג בעסקאות מקרקעין

ניסוח הסכמי שכירות

רכישת דירה להשקעה הפכה בשנים האחרונות פופולארית, מאחר ומדובר בהשקעה יחסית סולידית ובטוחה מיתר אפיקי ההשקעה המוצעים בשוק.

משכירים רבים נוטים לחשוב כי השכרת דירה היא פעולה פשוטה, אשר אינה מחייבת ייעוץ משפטי של עורך דין, אך חשיבה זו היא מוטעית.

משכיר אשר לא דאג להגן על זכויותיו באמצעות חוזה שכירות המכיל את הסעיפים המתאימים, עלול למצוא עצמו נקלע לסכסוכים עם השוכרים כשאין בידיו את הבטוחות המתאימות.

סכסוך שכזה עשוי לגרור הגשת תביעה לבית המשפט וניהול הליך ארוך ומייגע תוך השקעת זמן רב, משאבים והוצאות כספיות מכובדות, כאשר במקרה הטוב המשכיר יצליח להיפרע מהשוכר ובמקרה הפחות טוב, כאשר מדובר בשוכר חסר אמצעים, הוא עלול למצוא את עצמו מול שוקת שבורה וחיסרון כיס גדול.

הסכם שכירות יסודי הצופה סיכונים עתידיים ומחזיק בבטוחות טובות, אשר נוסח על ידי עורך דין מקצועי, יאפשר למשכיר דרכים טובות יותר להתמודדות עם שוכרים "בעייתיים" אשר גורמים נזק למושכר / לא מפנים את המושכר במועד / אינם משלמים את התשלומים החלים עליהם למשכיר ו/או לרשויות השונות.

משרדנו מתמחה בעריכת הסכמי שכירות המותאמים אישית לכל נכס ונכס ומאפשרים למשכיר להגן על הנכס שלו באופן שימנע בצורה יעילה חיסרון כיס בעתיד.

לייעוץ ראשוני חינם השאר פרטים

לייעוץ ראשוני התקשר
השאר פרטים
לייעוץ ראשוני ללא עלות השאר פרטים