ייפוי כח מתמשך

ייפוי כח מתמשך

ייפוי כח מתמשך הוא מסמך חדש אשר נכנס לחיינו רק לאחרונה, אשר רק עורכי דין אשר עברו את ההכשרה המתאימה מטעם האפוטרופוס הכללי (כפי שעברו עורכי הדין במשרדנו) רשאים לערוך.

רוב האנשים חושבים מה יקרה עם רכושם כאשר ילכו לעולמם, אבל לא מפנים מחשבה לעניינים החשובים אף יותר – מה יקרה כאשר יהיו עדין בחייהם אך לא יוכלו לתפקד. מי יקבל עבורכם החלטות בעניינים אישיים, בריאותיים וכספיים במקרה וחלילה לא תוכלו לקבל את ההחלטות עבור עצמכם?

בייפוי הכח המתמשך תוכלו להשאיר הוראות מדויקות ואף לבחור מי יטפל בכם. כל זאת, לצד חיסכון זמן וכסף רב ליקירכם ויתור הצורך בפניה לבית המשפט לצורך מינוי אפוטרופוס שהינו הליך מורכב ומסובך, המצריך הגשת פרטות ודוחות רבים.

תוכלו לכלול בין היתר הוראות לגבי עניינים אישיים וכספיים הכוללים את רווחתכם האישית, צרכיך היום יומיים, נכסיכם, האופן בו תרצו שינוהלו הנכסים שלכם, בריאותיכם, מקום מגוריכם, צרכים חברתיים, אורך חיים דתי / חילוני ועוד עניינים רבים ואישיים. כך, יוכלו קרוביכם, לדעת מה אתם הייתם רוצים שיעשו ויוכלו לפעול על פי הוראותיכם המדויקות. אל תדחו למחר מה שניתן לערוך היום – ערכו ייפוי כח מתמשך למענכם ולמען קרוביכם